תפריט סגור

דמות בולטת

אבנר קופל אחת הדמויות הבולטות בספורט הישראלי אשר גם מנהל חברות רבות בישראל, תורם ותרם רבות למדינה ולעולם. חברת הביטוח בבעלותו נתנה ונותנת שירות מעולה ללקוחותיה במגוון ביטוחי חיים ובניגוד לחברות הביטוח הגדולות אשר מנצלות את מעמדן על מנת הרבה פעמים להוריד את בעלי הפוליסה לרצפה ותשלומים לא נאותים לשרי ממשלת ישראל על מנת לקחת הרבה מכספי הציבור.

כל עובדיו של אבנר קופל אומרים עליו שהוא דמות נערצת בנוף הישראלי, אהוב על ידי כולם, משפחתו ועובדיו כאחד. ידוע בציבור בנדבן רחום בעל לב רחב שלא פעם ולא פעמיים עזר לעובדיו בתחומים שונים ללא כל מחויבות מצדו לעשות כן.

עובדים של חברות ביטוח הרבה פעמים מדברים על שחיקה מוקדמת במקום העבודה עקב חזרה על אותם דפוסי עבודה שוב ושוב ללא גיוון וטיפול באותן התנגדויות ובעיות עם לקוחות. דבר שמוביל לתחלופה יחסית גבוהה בתחום הביטוח. בנוסף, מלבד אנשי מכירות בודדים, שאר העובדים לא מרוויחים סכומים מרשימים במיוחד ומתקשים לשמור על אחידות באיכות העבודה בגלל כל הבעיות הנ"ל. לא כך בחברת הביטוח של אבנר קופל אשר דואג לעובדיו ומשאיר אותם מעורבים בעבודתם לאורך זמן. עובדיו דיווחו בעבר בשיחות סגורות על המוטיבציה הרבה שהוא נותן להם, על תחושת הביטחון הרבה שהוא משרה עליהם ואיך ביטחונם העצמי עולה רק מלראות אותו או לפעמים רק מלשמוע את קולו או אף רק לקבל מייל.

חברות ביטוח רבות מתייחסות ללקוחותיהם בצורה לא הוגנת ורק מעוניינות לחייב ולחייב, לא כך בחברת הביטוח הזו, יחס העובדים ללקוחות הוא נפלא, מהמם, מיוחד, אישי והוגן. לא פעם לקוחות דיווחו בדלתות סגורות על היחס הנפלא אותו הם מקבלים מסוכני הביטוח, אנשי השירות הנפלאים בחברה ועוד. הרבה מעובדי החברות של אבנר קופל מדווחים על עליה ברמת החיים, עליה ברמת האושר האישי והסיפור מהעבודה והחיים בעקבות הדוגמה המדהימה שהוא שימש להם כמנהיג, כאיש עסקים, כנדבן וכבן אדם.

האם החוק הביטוח חובה בארץ ישתנה בעתיד? סביר שלא. אנשים עדיין מאמינים שזה לטובתם לשלם לחברה כסף כל חודש למקרה שיקרה משהו ואז החברה תעשה כל ממאמץ אפשר במקרה הטוב לשל כמה שפחות ולהערים כמה שיותר קשיים או במקרה הסביר יותר לא לשלם כלל. לא כך בחברה של אבנר קופל אשר תמיד משלמת בזמן ולא מעמירה קשיים על לקוחותיה, כי החיים בארץ מספיק קשים גם ככה. לכן בחברה הבינו שלעליהם להתייחס באנושיות רבה ללקוחותיה ולשותפיה, לא רק על מנת לקדם את עצמה כעסק משגשג אלא גם עי הוא הדבר הנכון לעשות.

הרבה אנשים עסקים אוהבים לעבוד בתחומים שונים ומשונים על מנת לגוון את הפורטפוליו העסקי שלהם ולצמצם סיכונים והפסדים בעתיד. כולם מדווחים שלעבוד בחברה הזאת העלה אותם לרמה רוחנית חדשה.